Стяжка пластикова 5х200 мм (500 шт) чорн SL11.183815
- В наявності
- Код: 183815-avt
401 ₴/упаковка
+380 (73) 420-00-42
Олександр
- +380 (97) 538-75-55Володимир
- +380 (66) 611-74-44Олександр
- +380 (67) 959-56-24Еліна в'язані вироби
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
Стяжка пластикова 5х200 мм (500 шт) чорн SL11.183815
- Пластикові кабельні стяжки - надійний і зручний спосіб організації та фіксації кабелів, дротів, труб та інших елементів в різних сферах діяльності. Вони забезпечують надійну фіксацію та впорядкування елементів і застосовуються практично скрізь, де потрібне надійне кріплення та зручність у керуванні кабельними системами.
- Основні характеристики:
- • Надійна фіксація: Кабельні стяжки виготовлені з міцного та довговічного пластика, що забезпечує надійну фіксацію кабелів і елементів без ризику розриву або втрати кріплення.
- • Зручність використання: завдяки спеціальній конструкції та замковому механізму кабельні стяжки легко закріплюються та регулюються, що робить їх зручними в користуванні.
- • Різноманітність розмірів: в нашому асортименті представлені кабельні стяжки різних розмірів, що дозволяє обирати підходящий варіант для різних завдань.
- • Універсальне використання: Кабельні стяжки підходять для використання в офісах, на виробництві, в побуті, на автостоянках, на будівельних майданчиках та в багатьох інших місцях.
- • Економічність: Ці стяжки є бюджетним, але досить ефективним рішенням для організації кабельних систем.
- Кабельні стяжки широко застосовуються для фіксації кабелів і дротів в електропостачаннях, телекомунікаційних мережах, в автомобільній галузі, на будівництві, в побуті та багатьох інших галузях. Вони полегшують процес укладання та обслуговування кабельних систем, забезпечуючи порядок і надійність кріплення.
- Ціна: 401 ₴/упаковка